Nova pobjeda Natrona, poražen Rudar u Zenici rezultatom 1:3
4.09.2016. 18:38 0
Nogometaši Natrona zabilježili su danas novu pobjedu u sklopu nove sezone Druge lige FBiH Centar. U Zenici je poražen Rudar rezultatom 1:3.
U sklopu 3. kola Druge lige FBiH na stadionu Kamberovića polje u Zenici danas su se sastali Fudbalski klub Rudar i Nogometni klub Natron.
Naši nogometaši od početka susreta bili su bolji protivnik na terenu, a nagrada za dobru igru stiže već u 10. minuti kada za vodstvo našeg kluba sa bijele tačke pogađa Kovačić.
Natron je do kraja prvog poluvremena udvostručio prednost. Strijelac za naš klub bio je Spahić u 30. minuti susreta.
U drugom poluvremenu domaći igrači počeli su igrati nešto bolje pa smanjuju rezultat na 1:2, ali snage za izjednačenje ili eventualni preokret kod domaćih igrača nije bilo.
Konačan rezultat utakmice postavio je Džafić u 90. minuti meča kada je pogodio za 1:3 i slavlje naših igrača.
Budi u toku - www.maglajinfo.com
NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.