OPERACIJA BELGIJA: Mešini Zmajevi okupili se u Briselu

31.08.2015. 20:12 0

Pripreme „A“ reprezentacije za predstojeće dvije kvalifikacione utakmice protiv Belgije i Andore počinju danas kada bi trebalo da stignu svi reprezentativci u hotel „Dolce la Hulpe“, saopćeno je iz Nogometnog saveza BiH.

Kao što je planom priprema predviđeno jedan dio igrača, njih 12 je doputovalo u nedjelju i već jutros su odradili lakši trening, a prema riječima selektora Mehmeda Baždarevića „oni koji su sinoć igrali danas će imati rekuperaciju.“

- Ambijent je odličan, mislim da imamo optimalne uslove za rad i sve je u najboljem redu, još da stignu Spahić, Bešić, Kvesić i Hajrović pa da budemo kompletni kako bi mogli početi sa zacrtanim aktivnostima - kazao je Meša.

Selektor i njegovi saradnici su zakazali poslijepodne trening u 17:30  a sudeći po reakcijama, igrači su raspoloženi i pauzu nakon ručka su iskoristili da razgovaraju o nedavnim transferima pojedinih reprezentativaca, ali i početku priprema za ove kvalifikacione utakmice.

Budi u toku - www.maglajinfo.com

Komentari

NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.

TwitterX Error: Could not load tweets as Twitter responded with the error: 'You currently have access to a subset of X API V2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.x.com/en/portal/product'.