AJDIN MUMINOVIĆ iz Tešnja hitno treba našu pomoć

2.07.2015. 04:01 0

Ajdin Muminović iz Tešnja živio je uobičajen život petnaestogodišnjaka, išao u školu, spremao se za maturu, bavio se sportom. Sve dok iznenada nije otkrio strašnu bolest. Dijagnosticiran mu je Osteosarcoma partis distalis femoris 1.dex, teški oblik tumora kostiju.

Ajdin je primio šest ciklusa hemoterapije na Hematoonkološkom odjeljenju Pedijatrijske klinike u Sarajevu, nakon čega mu je urađen MRI. Taj nalaz je pokazao da je potrebno hitno uraditi operaciju.

Ljekari na Ortopediji UKC Sarajevo savjetovali su da se operacija uradi u Italiji, na Institutu Ortopedico Rizzoli u Bolonji. Za ovu operaciju je potrebno mnogo novca koji trebaju roditelji sami skupiti jer ovo liječenje nije u Pravilniku za izmještanje na liječenje van granica BiH. Prema saznanjima prethodnih porodica koji su radili operacije na istom Institutu, izvjesno je da će biti potrebno oko 40.000 EUR minimalno.

Pomozimo našem Ajdinu koji svojim optimizmom i hrabrošću pokazuje da ove opake bolesti ne biraju koga će napasti. Mi nažalost često ne možemo uticati na to. Ali možemo pomoći da se ona pobijedi. Nečije malo nekome znači puno.

Pomoći možete uplatom:

Na račune otvorene kod UniCredit banke dd Mostar

Transakcijski račun u KM 3385502566109286

Ime i prezime:

Muminović Resim – Za dijete

Partija primaoca 40533919000

ZA UPLATE IZ INOSTRANSTVA:

IBAN CODE: Br. računa: 40533919101 Uplata u EUR BA39 3385 5028 6611 0304 Acc: 2690000251-978

Ukoliko niste u mogućnosti uplatiti veći iznos putem transkacijskih računa, putem humanitarnog broja dajte svoj doprinos u liječenju Ajdina Muminovića na broj: 090/291-017

Budi u toku - www.maglajinfo.com

Komentari

NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.

TwitterX Error: Could not load tweets as Twitter responded with the error: 'You currently have access to a subset of X API V2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.x.com/en/portal/product'.