MUP ZDK: Lica J.M., S.M., H.F. i P.N. iz Srebrenika u Domislici izvršili krivično djelo prevare
1.12.2015. 11:29 0
Kako stoji u biltenu MUP-a ZDK, dana 30.11.2015. godine, u mjestu Domislica, od strane lica: J.M., S.M., H.F. i P.N., sva iz Srebrenika, izvršeno je krivično djelo prevara, tako što su prikupljali dobrovoljne priloge za oboljelog dječaka, pri tome koristeći krivotvorenu dokumentaciju.
Nad navedenim licima je u službenim prostorijama Policijske stanice Maglaj zavedena kriminalistička obrada, te su nastavljene aktivnosti na dokumentovanju navedenog krivičnog djela, stoji u biltenu MUP-a ZDK.
POVEZAN ČLANAK: Domislica: Lažni humanitarci prikupljali pomoć, pa ih mještani razotkrili
Budi u toku - www.maglajinfo.com
NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.