Saobraćajna nesreća kod Žepča: Teško povrijeđen suvozač u Opel Corsi

3.04.2017. 20:06 0

U saobraćajnoj nesreći koja se u poslijepodnevnim satima dogodila na magistralnom putu M-17 Žepče - Maglaj, teško je povrijeđena jedna osoba.

U Operativnom centru MUP-a Zeničko-dobojskog kantona potvrđeno je da je do nesreće došlo u mjestu Opšenik, nešto prije 14 sati, kada su se sudarili automobili Peugeot i Opel Corsa.

Tom prilikom je suvozač u Corsi teško povrijeđen, te je kolima Hitne pomoći prevezen u Kantonalnu bolnicu u Zenici, kako bi mu se ukazala ljekarska pomoć.

Zbog nesreće, saobraćaj se na ovom dijelu puta odvijao jednom trakom naizmjenično, a uviđaj na mjestu događaja obavili su policajci MUP-a ZDK. 

Budi u toku - www.maglajinfo.com

Komentari

NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.

TwitterX Error: Could not load tweets as Twitter responded with the error: 'You currently have access to a subset of X API V2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.x.com/en/portal/product'.