Dvije osobe povrijeđene
Sudar dva automobila u Liješnici kod Maglaja, jedna osoba smrtno stradala
30.04.2020. 15:47 0
Na magistralnom putu M-17 u mjestu Liješnica kod Maglaja danas u 14.45 sati dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala dva putnička motorna vozila, potvrđeno je portalu Maglajinfo.com iz MUP-a ZDK.
- U nezgodi su učestvovala dva putnička motorna vozila i to Golf i Audi. Smrtno je stradala osoba koja se nalazila u vozilu Golf inicijala B.I. iz Žepča (1969.) dok su dvije osobe iz Audija inicijala S.A. (1998.) i S.A. (1997.), obje iz Maglaja zadobile teške tjelesne povrede - potvrdio je dežurni operativni MUP-a ZDK.
Povrijeđene osobe su vozilom Hitne pomoći prevezene u Dom zdravlja Maglaj a zatim u Kantonalnu bolnicu Zenica.
Saobraćaj se na ovom dijelu puta M-17 odvija jednom trakom naizmjenično.
Na terenu su pripadnici Policijske stanice Maglaj a njima će se pridružiti i dežurni tužilac Tužilaštva ZDK.
Budi u toku - www.maglajinfo.com
NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.