Sjedište Saveza biti će u Maglaju
Održana osnivačka Skupština: Miralem Malkić iz Maglaja na čelu Saveza CŽR-a ZDK
21.09.2015. 13:57 0
U Maglaju je jučer u prostorijama UG CŽR-a Maglaj održana osnivačka Skupština Saveza civilnih žrtava rata Zeničko-dobojskog kantona.
Osnivačka skupština kojom je predsjedavao Enver Bajramović iz Zenice donijela je odluku o osnivanju Saveza CŽR-a ZDK, usvojila Statut te izabrala članove u organe udruženja, a to su Skupština koja broji 31 člana, Upravni i Nadzorni odbor.
Također osnivačka Skupština izabrala je i predsjednika i potpredsjednike Skupštine, te predsjednika i potpredsjednike Upravnog odbora Saveza.
Na čelo Saveza CŽR-a izabran je Miralem Malkić iz Maglaja, a potpredsjednici Saveza su Salih Skula iz Doboj Juga te Sanela Redžić iz Zenice.
Sjedište osnovanog Saveza CŽR-a ZDK biti će u Maglaju.
Budi u toku - www.maglajinfo.com
NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.