Nastave nema ni u područnim školama
Prva osnovna škola Maglaj: Nastava odgođena do daljnjeg
12.12.2017. 12:09 0
Olujno nevrijeme koje je protekle noći zahvatilo područje općine Maglaj nanijelo je veliku štetu na objektu Prve osnovne škole.
Olujno nevrijeme praćeno orkanskim vjetrom koje je tokom protekle noći zahvatilo područje općine Maglaj nanijelo je veliku materijalnu štetu na krovu objekta Prve osnovne škole.
Menadžment ove maglajske škole stoga je obavijestio učenike, roditelje i nastavnike da se nastava u matičnoj školi odgađa do daljnjeg a zbog nastale materijalne štate na krovu objekta.
Također, odlukom Školskog odbora, sutra 13. decembra neće biti nastave ni u područnim školama, a nastavnici i drugo osoblje dužni su doći u školu u 8,00 sati.
Budi u toku - www.maglajinfo.com
NAPOMENA: Komentari ne odražavaju stavove urednika stranice Maglajinfo.com, već lične stavove posjetilaca web stranice www.maglajinfo.com Komentari koji narušavaju pravila web portala Maglajinfo.com će biti obrisani bez upozorenja ili eventualnog obavještenja.